042 – 36 72 75, 0703-66 49 36 info@naturglimten.se

Adress & karta till NaturGlimten

Hitta till NaturGlimten

 

Kontaktuppgifter

Tel: 042 – 36 72 75

Mobil: 0703-66 49 36

Larven och Myrorna: 0722-03 78 78

Humlorna: 0722-03 78 98

Ormarna: 0703-96 47 51

Ugglorna: 0702-05 41 33

Besök oss på: Farhultsvägen 68, 263 95 Farhult

Email: info@naturglimten.se

Swish: 1234 83 83 30

 

Ansvarsområden

Kö till förskolan   Therese Evaldsson – therese@naturglilmten.se
Hemsida och Presto Daycare   Bodil Kristoferson – bodil@naturglimten.se
Kompetensutveckling   Elvira Månsson – elvira@naturglimten.se
Brandskyddskontrollant   Bodil Kristoferson – bodil@naturglimten.se
Brandskyddskontrollant   Niklas Wall  – niklas@naturglimten.se
Brandskyddsansvarig   Anki Rosenkvist – info@naturglimten.se
Lärarförbundet, arbetsplats- och skyddsombud   Helen Lindgren – helen@naturglimten.se
Kommunal, arbetsplats- och skyddsombud   Victoria Bengtsson – victoria@naturglimten.se

Adress & karta till NaturGlimten

Hitta till NaturGlimten

Kontaktuppgifter

Tel: 042 – 36 72 75

Mobil: 0703-66 49 36

Larven och Myrorna: 0722-03 78 78

Humlorna: 0722-03 78 98

Ormarna: 0703-96 47 51

Ugglorna: 0702-05 41 33

Besök oss på: Farhultsvägen 68, 263 95 Farhult

Email: info@naturglimten.se

Swish: 1234 83 83 30

Ansvarsområden

Kö till förskolan
Therese Evaldsson therese@naturglilmten.se

Hemsida och Presto Daycare
Bodil Kristoferson
bodil@naturglimten.se

Kompetensutveckling
Elvira Månsson
elvira@naturglimten.se

Brandskyddskontrollant
Bodil Kristoferson
bodil@naturglimten.se

Brandskyddskontrollant
Niklas Wall
niklas@naturglimten.se

Brandskyddsansvarig
Anki Rosenkvist
info@naturglimten.se

Lärarförbundet, arbetsplats- och skyddsombud
Helen Lindgren
helen@naturglimten.se

Kommunal, arbetsplats- och skyddsombud
Victoria Bengtsson
victoria@naturglimten.se

 

NaturGlimten Förskola
En fristående förskola i Farhult, i Höganäs kommun.

 

Tel: 042 – 36 72 75
Mobil: 0703-66 49 36