042 – 36 72 75, 0703-66 49 36 info@naturglimten.se

Adress & karta till NaturGlimten

 

Ansvarsområden

Kö till förskolan Therese Evaldsson – therese@naturglimten.se
Hemsida och Tyra Förskoleappen Bodil Kristoferson – bodil@naturglimten.se
Kompetensutveckling Elvira Månsson – elvira@naturglimten.se
Brandskyddskontrollant Bodil Kristoferson – bodil@naturglimten.se
Brandskyddskontrollant Niklas Wall  – niklas@naturglimten.se
Brandskyddsansvarig Anki Rosenkvist – info@naturglimten.se
Lärarförbundet, arbetsplatsombud Helen Lindgren – helen@naturglimten.se
Kommunal, arbetsplats- och skyddsombud Jenny Rydberg – jenny@naturglimten.se

Adress & karta till NaturGlimten

Kontaktuppgifter

Rektor: 0703-66 49 36

Biträdande rektor: 0721-60 00 02

Larven: 0722-16 65 87

Myrorna: 0722-03 78 78

Humlorna: 0722-03 78 98

Ormarna: 0703-96 47 51

Ugglorna: 0702-05 41 33

Köket: 042 – 36 72 75

Besök oss på: Farhultsvägen 68, 263 95 Farhult

Email: info@naturglimten.se

Swish: 1234 83 83 30

Kontaktuppgifter

Rektor: 0703-66 49 36

Biträdande rektor: 0721-60 00 02

Larven: 0722-16 65 87

Myrorna: 0722-03 78 78

Humlorna: 0722-03 78 98

Ormarna: 0703-96 47 51

Ugglorna: 0702-05 41 33

Köket: 042 – 36 72 75

Besök oss på: Farhultsvägen 68, 263 95 Farhult

Email: info@naturglimten.se

Swish: 1234 83 83 30

Ansvarsområden

Kö till förskolan

Therese Evaldsson

therese@naturglimten.se

Hemsida och Tyra Förskoleappen

Bodil Kristoferson

bodil@naturglimten.se

Kompetensutveckling

Elvira Månsson

elvira@naturglimten.se

Brandskyddskontrollant

Bodil Kristoferson

bodil@naturglimten.se

Brandskyddskontrollant

Niklas Wall

niklas@naturglimten.se

Brandskyddsansvarig

Anki Rosenkvist

info@naturglimten.se

Lärarförbundet, arbetsplats- och skyddsombud

Helen Lindgren

helen@naturglimten.se

Kommunal, arbetsplats- och skyddsombud

Jenny Rydberg

jenny@naturglimten.se

NaturGlimten Förskola
En fristående förskola i Farhult, i Höganäs kommun.